Agregaty Prądotwórcze

Agregat benzynowy PE 13.5

Wydajny agregat prądotwórczy trójfazowy bazuje na produkowanym w Japonii silniku Yamaha serii EH o pojemności 720 cm3. Model tego typu agregatu benzynowego standardowo wyposażony w rozruch elektryczny i przenośny zbiornik paliwa o pojemności 20 litrów. Fabrycznie wyposażony w cztery gniazda AC z wbudowaną automatyczną regulacją napięcia - AVR.

Jeden z najbardziej wydajnych i ekonomicznych agregatów prądotwórczych trójfazowych w swojej klasie. Zastosowanie kombinacji ramy spawanej i skręcanej zapewnia nie tylko łatwość obsługi poprzez demontaż sekcji górnej ale pozwala na optymalne rozłożenie obciążeń podczas transportu.

Cechy charakterystyczne agregatu trójfazowego PE 13.5

  • Rozruch elektryczny;
  • Najwyższej klasy prądnica MeccAlte;
  • Cyfrowy licznik motogodzin;
  • AVR - Automatyczna Regulacja Napięcia;
  • Dostępność aż czterech gniazd AC;
  • Spełnia normy Stage V;

Zastosowanie agregatu prądotwórczego benzynowego PE 13.5

Agregat prądotwórczy trójfazowy to urządzenie, które może przez wiele godzin stanowić samodzielne źródło energii elektrycznej. Taki stan rzeczy oznacza, że jest to cenne rozwiązanie w sytuacji, gdy przedsiębiorca poszukuje mobilnego źródła prądu.

Oprócz tego agregat trójfazowy może okazać się nieocenioną pomocą w przypadku awarii energii elektrycznej podczas realizacji prac.

Zalety te sprawiają, że agregaty prądotwórcze benzynowe cieszą się zainteresowaniem np. takich firm, które:

  • - prowadzą prace w branży budowlano-remontowej,
  • - biorą udział w robotach drogowych,
  • - wykorzystują food trucki na terenach, na których podłączenie do źródła zasilania energią elektryczną nie jest możliwe w danym momencie,
  • - wykonują na co dzień prace leśne lub posiadają pojazdy (łódki) bez samodzielnego zasilania.

Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, by agregat benzynowy był wykorzystywany również przez indywidualnych użytkowników, stanowiąc tym samym cenne wsparcie podczas prac w przydomowym warsztacie lub garażu.

Dlaczego warto wybrać agregat prądotwórczy trójfazowy marki Puvire?

Jeśli chodzi o urządzenia w tej kategorii, na uwagę zasługuje agregat prądotwórczy benzynowy 13.5. Jest to urządzenie o wysokiej pojemności; może ono pomieścić 20 litrów paliwa, co zapewnia wiele godzin zasilania energią.

Jedną z marek, która oferuje agregaty benzynowe PE 13.5 jest Puvire. Warto zdecydować się na jej ofertę z kilku powodów: profesjonalna kadra sprzedawców i doradców technicznych oraz konkurencyjne ceny to tylko niektóre z nich.

Sprawdź pozostałe artykuły z naszej oferty!

agregat awaryjny do domu

myjka ciśnieniowa spalinowa

Do pobrania

Uzyskaj bardziej szczegółowe informacje o naszym produkcie

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami naszego agregatu a także z pełną specyfikacją techniczną oraz ceną.