Agregaty Prądotwórcze

Agregat benzynowy PE 6.5

Najmniejszy model na ramie, którego napędem jest silnik o pojemności 402 cm3 oraz 6 litrowy zbiornik paliwa. Wyposażony w rozruch ręczny, elektroniczny licznik motogodzin i dwa jednofazowe gniazda prądowe oraz zabudowaną; skrzynkę bezpieczników. Wszystko w stalowej, polerowanej obudowie. Zastosowanie kombinacji ramy spawanej i skręcanej zapewnia nie tylko łatwość obsługi poprzez demontaż sekcji górnej ale pozwala na optymalne rozłożenie obciążeń podczas transportu.

Zastosowanie agregatu benzynowego PE 6.5

Agregat prądotwórczy benzynowy to urządzenie, które z racji swoich dużych możliwości i uniwersalności może być stosowane w wielu różnych branżach. Bardzo często tego typu urządzenie wykorzystywane jest np. na placu budowy, gdzie dostęp do zasilania może być utrudniony. W takiej sytuacji agregat prądotwórczy może służyć do zasilania różnego rodzaju maszyn, urządzeń i narzędzi elektrycznych, co jest niezbędne do realizacji różnorakich prac. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które planują zaopatrzyć się w agregat awaryjny do domu. Agregat benzynowy, a dokładniej model PE 6.5 idealnie sprawdzi się w takim zastosowaniu i będzie mógł służyć jako źródło zasilania w awaryjnej sytuacji.

Właściwości agregatu prądotwórczego benzynowego PE 6.5?

Oferowane urządzenie wyposażone jest w silnik marki Yamaha oraz prądnicę MeccAlte, czyli części znanych i cenionych na rynku marek. Dzięki temu ten agregat prądotwórczy benzynowy charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, dobrą kulturą pracy oraz niezawodnością, co szczególnie w przypadku, gdy jest on wykorzystywany jako agregat awaryjny w domu, jest bardzo ważne.

  • Dodatkowy zbiornik paliwa (20 litrów);
  • Najwyższej klasy prądnica MeccAlte;
  • Cyfrowy licznik motogodzin;
  • Polimerowa obudowa linki rozruchowej;
  • Kuty i utwardzany wał korbowy;
  • Spełnia normy Stage V;

Dlaczego warto kupić agregat benzynowy PE 6.5 w Puvire?

Szukając sprawdzonego i niezawodnego agregatu benzynowego, model PE 6.5, dostępny w naszej ofercie Puvire, będzie bardzo dobrym wyborem. Wybierając agregat benzynowy PE 6.5, można mieć pewność, że otrzymuje się wysokiej jakości produkt, który z pewnością doskonale spełni swoje zadanie, zapewniając bardzo wydajną pracę i stabilne zasilanie.

Sprawdź inne modele agregatów benzynowych oraz innych oferowanych produktów w Puvire

agregat trójfazowy

myjka ciśnieniowa spalinowa

Do pobrania

Uzyskaj bardziej szczegółowe informacje o naszym produkcie

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami naszego agregatu a także z pełną specyfikacją techniczną oraz ceną.