Myjki Ciśnieniowe

Myjka ciśnieniowa PW 280

Myjka ciśnieniowa PW 280 to specjalistyczne urządzenie, które znajduje zastosowanie w wielu branżach. Model myjki spalinowej o dużej mocy i niezawodnym działaniu sprawdzi się np. w branży budowlanej, rolnictwie, przemyśle samochodowym i innych tego typu sektorach gospodarki. Jest to urządzenie przeznaczone raczej do profesjonalnych zastosowań, jednak w przypadku osób, które mają bardzo wysokie wymagania i oczekiwania, może ona służyć również do użytku prywatnego.

Właściwości spalinowej myjki ciśnieniowej PW 280

  • Ciśnienie wody 280 barów;
  • Przepływ wody 18 l/min.;
  • Stalowa lanca natryskowa;
  • Najwyższej klasy silnik Yamaha MX 400;
  • Duży, wbudowany zbiornik paliwa;
  • Czas pracy na zbiorniku paliwa - ok. 8 h.;
  • W komplecie pieć dysz regulujących kąt strumienia;
  • Spełnia normy Stage V;

Myjka spalinowa to urządzenie o bardzo dużych możliwościach i sporej mocy. Ciśnienie wody uzyskiwane przez ten model to aż 280 barów, a jej przepływ wynosi 18 l/min. Takie właściwości i parametry sprawiają, że myjka ciśnieniowa spalinowa - model PW 280 to bardzo wydajne urządzenie, stworzone specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach i osobach, które mają bardzo wysokie wymagania w przypadku tego typu urządzeń.

Dlaczego warto wybrać myjkę ciśnieniową PW 280?

Dostępna w naszej ofercie model PW 280 spalinowej myjki ciśnieniowej to zaawansowany model, stworzony z części pochodzących od sprawdzonych i znanych producentów takich jak np. Yamaha. Dzięki temu model ten charakteryzuje się wysoką wydajnością, skutecznością działania, niezawodnością oraz bardzo dobrą jakością wykonania. Jest to więc idealny wybór dla każdego, kto szuka sprawdzonej i trwałej myjki ciśnieniowej o dużych możliwościach.

Sprawdź pozostałe produkty z oferty!

agregat awaryjny do domu

agregat trójfazowy

Do pobrania

Uzyskaj bardziej szczegółowe informacje o naszym produkcie

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami naszej myjki ciśnieniowej a także z pełną specyfikacją techniczną oraz ceną.